Zapraszamy na

VII Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”

Organizując i uczestnicząc w VII Festiwalu Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg” chciejmy podziękować, uwielbiać i wyśpiewać radość, że Bóg nas prowadzi, że nie jesteśmy sami na naszej drodze życia, że mamy naszych aniołów i świętych.

VII Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”. będzie w dwóch terminach i miejscach:

• 9 czerwca 2018 r. – Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Sobocie koło Lwówka Śląskiego.
  • 16 czerwca 2018 r. – Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa przy Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei w Tuligłowach między Jarosławiem a Przemyślem (gmina Rokietnica)

Na scenie prezentowane będą piosenki o tematyce anielskiej, powołaniowej i o świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież do podzielenia się swoją wiarą i swoimi zdolnościami wokalnymi i muzycznymi. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach: soliści, schole i zespoły wokalno – instrumentalne.

W przypadku większej ilości zgłoszeń możliwy jest także podział wiekowy.

Wykonawcy mają zaprezentować dwie piosenki: jedna ogólno religijna, a druga w tematyce festiwalowej (o aniołach, świętych i powołaniu człowieka).

Więcej szczegółów w regulaminie festiwalu. Regulamin festiwalu jak i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony: www.wcredo.eu

Zapraszamy wszystkich którzy lubią śpiewać i grać, na Festiwal Radości z naszymi Aniołami i Świętymi którzy przypominają nam o naszym życiowym powołaniu do świętości, a przez to nadają sens i cel naszemu życiu.

Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej do wtorku 29 maja 2018 r. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Kontakt:
ks. Zbigniew Pajor CSMA