Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 537
1 ... 52 53 54
 1. Danuta

  Matko Dobrej Nadziei wyproś u Boga łaskę zdrowia duszy i ciała dla mnie i mojej rodziny, łaskę wiary i pracę oraz pomoc w zakupie mieszkania dla Asi.

 2. Helena

  Kochana Matko, proszę Cię daj nam pocieszenie i moc do dalszego życia, po stracie syna i wnuka. Pomóż jego rodzicom odzyskać wiarę, że życie ma nadal wartość i sens i może jeszcze być po ludzku radosne i szczęśliwe. Daj im zdrowie i siłę do przetrwania tego trudnego czasu oraz radość i wdzięczność z posiadania córki. Proszę Cię wypełnij nam tę wielką pustkę po odejściu naszej ukochanej osoby, a jemu wyproś u swego Syna życie wieczne.

 3. Grzegorz

  Proszę Ciebie Mamo Dobrej Nadziei w intencjach tobie wiadomych i uproś nam Mamo Zbawienie i Pokój dziękuje.

 4. Sławomir

  Matko Boża Dobrej Nadziei proszę o zdrowie i silną wiarę dla moich rodziców oraz o nawrócenie mojego brata.

 5. Ania

  P Jezu Maryjo za wstawiennictwem aniołów archaniołów wszystkich świętych proszę o odcięcie zła od nas, przecięcie więzów zła ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów ,przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych),o zdrowie duszy i ciała,o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamieć,zdrowie kręgosłupa i nogi, o pomyślne ukończenie roku szkolnego.

 6. Ala

  O dobrego męża Ali oraz o zdrowie ,zgode i potrzebne łaski dla Ali i dla rodziny Agaty.

 7. Mieczyslaw

  Matko Dobrej Nadziei,
  Proszę Cie o łaskę pomyślnej przeprowadzki do ojczyzny, pomoc w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości, znalezieniu godnej pracy. Wyproś nam łaskę pomyślnego załatwienia wszystkich spraw związanych z przeprowadzka i dobrej adaptacji w nowej rzeczywistości całej mojej rodzinie.
  Mietek

1 ... 52 53 54

Wpisz intencję