Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 638
1 ... 62 63 64
 1. Maks

  Niepokalana Matko Boża Dobrej Nadziei proszę cię byś uwolniła mnie od grzechów nieczystych i daj mi łaskę abym godnie przyjął szkaplerz św Michała Archanioła

 2. Marek

  Niepokalana Matko Dobrej Nadziei bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia.

 3. S.

  Dziękuję za otrzymane łaski.
  Proszę o modlitwę za mojego sakramentalnego męża Andrzeja- aby przejrzał, wezwał Jezusa i u Niego znalazł rychłą i skuteczną pomoc dla swojej duszy i naszego małżeńskiego „jednego ciała”. Na mocy sakramentu małżeństwa proszę o wyzwolenie mojego męża Andrzeja i mnie z grzechów, uwolnienie, uzdrowienie i oczyszczenie oraz przyjęcie wszelkich potrzebnych łask dla naszego małżeństwa i rodziny. Proszę o zgodny z Wolą Bożą wyrok w sądzie metropolitalnym oraz o to, abyśmy ufnie i z mocą go przyjęli i zrealizowali.

 4. Teresa

  Proszę o dar wyjścia za mąż w tym roku, dobrą prace, dar potomstwa, wyjście z okultyzmu dla Łukasza i Zbigniewa.

 5. Maria

  Proszę o modlitwe o uzdrowienie z choroby nowotworowej …Bóg zapłac.

 6. ZbigniewP

  MOJA Rodzina ze strony Ojca stąd się wywodzi’ .ćwierć, wieku żyłem z wizerunkiem Matki Boskiej z Tuligłowy. Dziś proszę o łaskę Matkę Tuligłowska dla Żony Grażyny, by operacja w przyszłym tygodniu zakończyła się pomyślnie i szczęśliwie. Proszę…

 7. Anonim

  Niepokalana Matko Dobrej Nadziei dziękuję za Błogosławieństwo i opatrzność Bożą dla mojej Córki Sary na tegorocznej maturze.

 8. Marek

  Niepokalana Matko Dobrej Nadziei dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim Wstawiennictwem , proszę szybki powrót do zdrowia.

1 ... 62 63 64

Wpisz intencję