Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 574
1 ... 56 57 58
 1. wacław zurawski

  Najświętsza Matko Boga z Tuligłów proszę i błagam o uzdrowienie ducha nawrócenie córki Kamili.ojciec

 2. Wieslawa

  Maryjo proszę w intencji tych którzy maja nade mną jakakolwiek władze, tych których nie potrafię kochać, tych którzy mnie ranią, Maryjo naucz mnie patrzeć na nich oczami Chrystusa, Tobie Maryjo i Św. Józefie powierzam nowy rok pracy i proszę o Wasza opiekę.

 3. Damian

  Najukochańsza Matko Boska Prosze wstaw się u Pana Boga za mną i za moją Narzeczoną aby wszystko było między nami dobrze .Byśmy znów się kochali jak kiedyś opiekuj się nami w dobrych i złych dniach.Prosze

 4. Marzena

  Najukochańsza mateńko Pani Tuligłowska uproś łaski opamiętania się i powrót na Bożą drogę mojego zięcia Tomasza oraz daj wiarę miłość spokój i opiekę dla mojej córki i wnuczek.

1 ... 56 57 58

Wpisz intencję