Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 578
1 ... 56 57 58
 1. Jola

  Matko Boża prosimy Cię o zdrowie naszych dzieci. Wspierałaś nas już nieraz w trudnych sytuacjach więc i tym razem uproś u Boga łaski nam potrzebne. Daj nam siłę w zmaganiu się z problemami dnia codziennego . Twoi truciciele.

 2. Agnieszka

  Najukochańsza Mateczko, Pani Tuligłowska proszę Cię o zdrowie Duszy, Ciała i Umysłu dla kochanego syna. Dziękuję za wszystkie laskie, które otrzymałam, przepraszam za to co złego uczyniłam. Proszę o uwolnienie od złego mojego syna. Kocham Cie proszę o zdrowie dla dzieciątka i szczęśliwe rozwiązanie.

 3. Elżbieta Grabczyk

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

  błagam o modlitwę za mojego syna Darka o trafną diagnozę, aby to nie było nic groźnego o jego uzdrowienie duszy ciała. Jedzie do szpitala.
  Mateńko odwróć zło od mojego dziecka, uproś łaski nawrócenia i uzdrowienia. Twoja wola Panie

  Bóg zapłać
  zrozpaczona matka Elżbieta

 4. Stanisław

  Najukochańsza mateńko Pani Tuligłowska proszę o zdrowie dla rodziny
  I pomoc w utrzymanie pracy dla córki i zmiany życia syna.

 5. wacław zurawski

  Najświętsza Matko Boga z Tuligłów proszę i błagam o uzdrowienie ducha nawrócenie córki Kamili.ojciec

 6. Wieslawa

  Maryjo proszę w intencji tych którzy maja nade mną jakakolwiek władze, tych których nie potrafię kochać, tych którzy mnie ranią, Maryjo naucz mnie patrzeć na nich oczami Chrystusa, Tobie Maryjo i Św. Józefie powierzam nowy rok pracy i proszę o Wasza opiekę.

 7. Damian

  Najukochańsza Matko Boska Prosze wstaw się u Pana Boga za mną i za moją Narzeczoną aby wszystko było między nami dobrze .Byśmy znów się kochali jak kiedyś opiekuj się nami w dobrych i złych dniach.Prosze

 8. Marzena

  Najukochańsza mateńko Pani Tuligłowska uproś łaski opamiętania się i powrót na Bożą drogę mojego zięcia Tomasza oraz daj wiarę miłość spokój i opiekę dla mojej córki i wnuczek.

1 ... 56 57 58

Wpisz intencję