Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 618
1 ... 60 61 62
 1. Andrzej

  Bardzo gorąco proszę o pilną modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego rozwiązania ogromnie wyczerpującej, trudnej i przykrej dla mnie sprawy, od której zależy przyszłość moja i mojej rodziny. O cud zmiany decyzji osoby, od której zależy ta sytuacja, a która mogła być spowodowana moim działaniem w dobrej wierze. O dobre kluczowe wybory lub inne szczęśliwe rozwiązanie pozwalające uratować moje plany i marzenia, na które tak ciężko i długo pracowałem. O łaskę spokoju wewnętrznego, przebaczenia sobie, zaufania Bogu i pogodzenia się z Jego wolą. Najserdeczniejsze Bóg zapłać za wszelką modlitwę.

 2. Piotr

  Matko Boża Dobrej Nadziei,
  prosimy o łaskę powrotu do zdrowia dla Tomasza po ciężkim wypadku i łaski dla jego rodziny.

 3. Ewa

  Matko Dobrej Nadziei. Proszę o zdrowie dla mojego brata Mariusza. Upros dla niego tę laskke u Twjego Syna, Wspieraj nas w tym trdnym czasie. Dodaj wiary I nadziei

 4. Celina Pawłucka

  Tuligłowska Matko Dobrej Nadziei otocz moją Ciocię Jasię potrzebnymi łaskami. Weź ją w swoją opiekę.

 5. Barbara

  Mateńko Niepokalana, Dobrej Nadziei
  Uproś u Swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę wiary, dary Ducha Św dla Michała,
  Spokój serca i duszy dla Agnieszki, przyjęcie jej do Królewstwa Bożego wg Twojej woli Panie I proszę o Twoją cudowną opiekę o Pani nasza, o potrzebne łaski dla całej rodziny

 6. Jan

  Niepokalana Matko Dobrej Nadziei proszę za Twoim wstawiennictwem o Błogosławieństwo i opatrzność Bożą dla mojej Córki Sary w przygotowaniach do tegorocznej matury i na maturze z biologii i chemii.

 7. ADAM KUŹMA

  Tuliglowska Pani, Matko Dobrej Nadzieji dziękuję Ci za wspaniałych rodziców i proszę o zdrowie i radość życia dla mojego kochanego taty Adama w dniu 80 urodzin oraz opiekę Bożą na dalsze lata dla obojga rodziców. Córka Halina z rodziną .

 8. Grzegorz

  Mamo Dobrej Nadziei Pomagaj nam Zawsze i Nieustannie

1 ... 60 61 62

Wpisz intencję