Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 545
1 2 3 4 ... 55
 1. Józef Jachym

  Boże, dziękuję Ci za łaski każdego
  dnia uproszone przez Twoją Matkę.

 2. J. Jachym

  Matko Niepokalana błogosław
  KAPŁANOM I SIOSTROM.

 3. J. Jachym

  Matko Boża upraszaj mi zdrowie
  po udarze mózgu.
  Jezu Miłosierny, Ufam Tobie.

 4. timek95

  Polecam Bożej modlitwie prośby następujące: o pokój, miłość i zgodę w rodzinie, o wytrwałość w wierze, o udany przebieg egzaminacyjny w klasie maturalnej oraz pomyślnie zdane prawo jazdy jak i egzaminy szkolne, o braterska miłość w gronie przyjaciół i znajomych.

 5. Mateo

  Prosze Cię Matko o wyjednanie łaski umocnienia wiary i zaufania Twemu Synowi…

 6. _niezapominajka

  Niepokalana Maryjo Pani Tuligłowska wybacz mi że będę w tej chwili egoistką, ale chciałabym Cię prosić o to, żebym miała siłę i wiarę na pokonywanie dalszych przeciwności losu. Chciałabym, żebyś pomogła mi być dobrą dla przyjaciół, rodziny i siebie samej.

 7. Anna

  Prosze Cię Boże przez wstawiennictwo Twojej cudownej Matki o dobrego męża, z którym stworzę prawdziwą Bożą rodzinę.

 8. Marta

  Kochana Mateczko! Prosze Cię daj mnie i mojemu przyszłemu mężowi siłę do trwania w czystości małżeńskiej. Zaopiekuj się nami.

 9. Agnieszka

  Matko Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i nade mną, dziękuję że się tak o nas troszczysz, mimo tego, że często tego nie dostrzegamy.. Proszę cię w takiej mojej sprawie o której dobrze wiesz… o skończenie studiów, poukładanie spraw związanych z pracą magisterską, żebyś dopomogła nie odwlekać jej w nieskończoność tylko skończyć w tym roku i dla Pani Marii Bagieńskiej o wszelkie potrzebne łaski, żeby się nie gniewała, o miłość i pokój dla niej… i żeby okazała pomoc i zrozumienie w tej trudnej dla mnie sytuacji, pomóż mi, bo już nie wiem jak to wszystko odkręcić, wydaje mi się to nie do udźwignięcia…Prosze Was wszystkich o modlitwę …. Niech Was Bóg błogosławi!

 10. Iza

  Niepokalana Maryjo Pani Tuligłowska prosze Cię o wsparcie i pomoc wypraszaj u Swojego Syna Jezusa potrzebne łaski dla mojej rodziny, przyjaciół, znajomych i dla mnie Amen

1 2 3 4 ... 55

Wpisz intencję