Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 545
1 2 3 4 5 ... 55
 1. Zbyszek Gudz

  O łaskę zdrowia dla Andrzeja i osób mi bliskich.

 2. J. Jachym

  Mateńko, dziękuję Ci za szczęśliwy
  powrót dzieci do Londynu.
  Proszę Cię, opiekuj się nimi.

 3. Alicja

  Proszę ,Cię Maryjo o pomoc w rozwiązaniu moich problemów zdrowotnych, a także mojej rodziny; zwłaszcza alkoholizmu, nieporozumień, zdrowia dla mamy. Miej w opiece dzisiejsza młodzież ulegającą demoralizacji. Spraw, aby pokolenie starsze stanowiło przykład wiary, pozytywnych wartości i nie ulegało spłyceniu.

 4. Agnieszka

  Ukochana Matko Niepokalana prosze Cię obdarz mnie dobrym i pracowitym mężem.
  2006-06-15 10:04:18

 5. adalberto

  Maryjo Niepokalana prosze Cię, prowadź mnie przez życie do Jezusa, abym mógł iść do Niego prostą drogą.
  Strzeż moich bliskich.

 6. Agnieszka

  Bardzo proszę o modlitwę za 21 letnią Kasie chorą na raka oraz o modlitwę za starszą osobę znajdującą się w ostatnim stadium raka płuc i dusze śp. Janusza.

 7. Józef z Przeworska

  Matko Niepokalana, strzeż moje dzieci
  podczas lotu z Londynu.

 8. J. Jachym

  Mateczko, dziękuję Ci za wizytę
  Papieża w Ojczyźnie.

 9. Anna

  Najdroższa Mateczko! Prosze Cię módl się za Renatę, aby nie zeszła z drogi wiodącej do Twego Syna, żeby nigdy nie chciała się od Niego oddalić przez związek nie sakramentalny! Ty wiesz ile ona wycierpiała w swoim życiu. Wyproś jej łaski potrzebne do życia w Bogu i daj jej siły, aby zawsze myślała nie „po ludzku”, ale „po Bożemu”.

 10. Anna

  Kochana Mateczko! Prosze Cię abyś uprosiła u Swego Syna łaskę potomstwa dla Beaty i Marysi. Ty wiesz najlepiej jak one i ich mężowie tego pragną.

1 2 3 4 5 ... 55

Wpisz intencję