Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 545
1 ... 49 50 51 52 53 ... 55
 1. Darek

  O Maryjo, Pani Niepokalana. Proszę Cię o Twoje wstawiennictwo do Pana Naszego Jezusa Chrystusa Miłosiernego o dar potomstwa dla mnie i mojej ukochanej żony.Niepokalana Matko Dobrej Nadziei, módl się za nami.

 2. Ewelina

  Proszę, abyśmy miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, Ewy i
  o nawrócenie nas i bliskich nam osób.
  Dziękujemy:)

 3. Ala

  O usuniecie wszelkich przeszkód do założenia rodziny Ali, o założenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym człowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne łaski Ali, Joli, Krzyśka, Agaty, Teresy, Daniela, Stefani.

 4. ania Czyzniewska

  P Jezu Maryjo za wstawiennictwem św Józefa proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała,o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.

 5. Ewa

  Maryjo proszę cię o znalezienie pracy odpowiedniej i pomyślność w pracy i żebym nie straciła pracy i potrzebne łaski

 6. ania

  Maryjo za wstawiennictwem św Józefa proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów ,przekleństwa(również dla innych osób z tym związanych),o zdrowie duszy i ciała,o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 7. Danuta

  Pani Tuliglowska Dobrej Nadziei prosze o zdrowie dla mamy

 8. Przemek

  Matko Boska Tuligłowska, byłem u Ciebie dzisiaj i mimo remontu mam nadzieję że mnie wysłuchałaś. Jeszcze za pośrednictwem tego portalu, z wielką nadzieją ale też z pokorą błagam o całkowite wyzdrowienie dla mnie. Proszę również o zdrowie dla moich Rodziców oraz zdrowie, szczęście i bezpieczeństwo dla Kornelii.

 9. Artur C

  O Boże i łaskę dobrej zony oraz uwolnienia od zniewolenia od kobiet i pornografii
  Proszę
  Artur z lubelskiego

 10. Marek

  Matko Tuligłowska DOBREJ NADZIEI dziękuję za otrzymane łaski oraz proszę o dalszą opiekę nad naszą rodziną a szczególnie o zdanie egzaminów przez syna.

1 ... 49 50 51 52 53 ... 55

Wpisz intencję