Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 574
1 ... 52 53 54 55 56 ... 58
 1. Maria

  Matko Boża Dobrej Nadziei proszę Cię w intencji błagalnej o powrót do zdrowia dla syna oraz błogosławieństwa Bożego w jego i moich przedsięwzięciach zawodowych, ekonomicznych, osobistych,..
  W intencji zdrowia i ,spokojnych warunków mieszkaniowych. O przemianę życia dla nieprzyjaciół i ich oddalenie.
  Z podziękowaniem za modlitwę i za łaski otrzymane dla mnie i dla rodziny.

 2. Tomasz

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia mojej żony Justyny od grzechów rozwiązłości, o zakończenie jej romansu oraz wycofanie rozwodu a przez to powrót do Kościoła i żywej wiary. Dla mnie i córeczki Nikoli proszę o opatrzność i wytrwałość w wierze i modlitwie o uratowanie rodziny. Bóg zapłać!

 3. Asia

  Maryjo Matko Dobrej Nadziei proszę o życie wieczne z Bogiem dla Kamila Kużniarza, mojego Przyjaciela.
  Proszę Mateńko miej w Swojej opiece Tych, których On kochał i Tych, którzy kochali Jego.
  Asia.

 4. Danuta

  Matko Dobrej Nadziei wyproś u Boga łaskę zdrowia duszy i ciała dla mnie i mojej rodziny, łaskę wiary i pracę oraz pomoc w zakupie mieszkania dla Asi.

 5. Helena

  Kochana Matko, proszę Cię daj nam pocieszenie i moc do dalszego życia, po stracie syna i wnuka. Pomóż jego rodzicom odzyskać wiarę, że życie ma nadal wartość i sens i może jeszcze być po ludzku radosne i szczęśliwe. Daj im zdrowie i siłę do przetrwania tego trudnego czasu oraz radość i wdzięczność z posiadania córki. Proszę Cię wypełnij nam tę wielką pustkę po odejściu naszej ukochanej osoby, a jemu wyproś u swego Syna życie wieczne.

 6. Grzegorz

  Proszę Ciebie Mamo Dobrej Nadziei w intencjach tobie wiadomych i uproś nam Mamo Zbawienie i Pokój dziękuje.

 7. Sławomir

  Matko Boża Dobrej Nadziei proszę o zdrowie i silną wiarę dla moich rodziców oraz o nawrócenie mojego brata.

 8. Ania

  P Jezu Maryjo za wstawiennictwem aniołów archaniołów wszystkich świętych proszę o odcięcie zła od nas, przecięcie więzów zła ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów ,przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych),o zdrowie duszy i ciała,o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamieć,zdrowie kręgosłupa i nogi, o pomyślne ukończenie roku szkolnego.

 9. Ala

  O dobrego męża Ali oraz o zdrowie ,zgode i potrzebne łaski dla Ali i dla rodziny Agaty.

 10. Mieczyslaw

  Matko Dobrej Nadziei,
  Proszę Cie o łaskę pomyślnej przeprowadzki do ojczyzny, pomoc w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości, znalezieniu godnej pracy. Wyproś nam łaskę pomyślnego załatwienia wszystkich spraw związanych z przeprowadzka i dobrej adaptacji w nowej rzeczywistości całej mojej rodzinie.
  Mietek

1 ... 52 53 54 55 56 ... 58

Wpisz intencję