Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 574
1 ... 54 55 56 57 58
 1. Marek

  Matko Boża bardzo Cie proszę o dobrą pracę dla syna.

 2. Aneta

  Bardzo proszę o modlitwę o wyjście z choroby depresji, lęków i bezsenności, o dobre zmiany w moim życiu, o znalezienie spokojnej pracy oraz o zdrowie, miłość i pokój w mojej rodzinie Bóg zapłać.

 3. Anna

  Niepokalana Matko Dobrej Nadziei proszę o cud uzdrowienia dla dzieciątka które moja szwagierka Marysia nosi pod swoim sercem, by mogło się urodzić zdrowe i o szczęśliwe rozwiązanie dla niej. Dziękuję za Twoją opiekę każdego dnia. Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą.

 4. Maria

  Matko Boża proszę Cie w intencji błagalno – dziękczynnej o cud uzdrowienia dla Grzegorza i jego brata oraz matki.
  W intencji podjęcia dobrej stałej pracy dla syna oraz trwałą opiekę Matki Bożej dla nas oraz Ryszarda i Jerzego.O pomoc w naszych wszystkich potrzebach;mieszkaniowych,ekonomicznych,osobistych,rodzinnych.O przemianę serca i postępowania dla naszych nieprzyjaciół. O oddalenie ich.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 5. Grzegorz

  Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

  Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!
  Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

  Bóg zapłać wszystkim

  Grzegorz

 6. Agnieszka

  Matko Najswietsza Niepokalana proszę Cię o zdwoie duszy i ciała dla syna Huberta, otocz go Swoją opieka. Dziękuję za otrzymane łaski Bóg Zapłać.

 7. Kinga

  Proszę Cię Matko o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla moich dzieci.

 8. jola

  O nawrócenie,opamiętanie Krzyśka,zmianę jego postępowania względem rodziny,o chęci Krzyśkowi do pracy i do regularnej spowiedzi i Eucharystii ,o spokój,dobro,uzdrowienie relacji rodzinnych w domu Krzyśka,Joli,Ali,Ulżyj im w cierpieniach pomóż wytrwać w modlitwie,chorobie,żeby nie pogłębiała się u nich

 9. ala

  O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali Agaty i ich rodzinom.

 10. Kinga

  Proszę Cię Matko o Uzdrowienie Mojej Siostry Beaty

1 ... 54 55 56 57 58

Wpisz intencję