Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 585
1 ... 55 56 57 58 59
 1. Ewelina

  Matko Boża proszę Cię wyproś u Twojego Syna dar życia wiecznego dla mojego tragicznie zmarłego brata. Miej w opiece całą naszą rodzinę w tych ciężkich chwilach a także nasze nienarodzone jeszcze dziecko.

 2. Agnieszka

  Mateńko Kochana, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o zdrowie i opiekę dla mojej całej rodziny, o opamiętania dla syna aby się zmienił, uprosić u niego łaskę miłości oraz o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla dzieciątka, które noszę pod sercem. Kocham Cię Agnieszka

 3. Asia

  MARYJO, NAJUKOCHAŃSZA MATEŃKO , PROSZĘ UPROŚ U SWEGO SYNA ŁASKĘ MIŁOŚCI W RODZINIE, DARY DUCHA ŚWIĘTEGO A ZWŁASZCZA DAR MĄDROŚCI, ROZUMU, POBOŻNOŚCI DLA BARTOSZKA, FILIPA, DAWIDA, SANDRY, MICHAŁA, ADRIANA, EKSPEDYTA I CAŁEJ RODZINY. MATKO PROSZĘ MIEJ TAKŻE W SWOJEJ OPIECE MNIE I MOICH PRZYJACIÓŁ.
  KOCHAM CIĘ MARYJO.Asia.

 4. Asia

  PIĘKNA PANI TULIGŁOWSKA, NIEPOKALANA MATKO I KRÓLOWO NASZA PROSIMY WYJEDNAJ U PANA JEZUSA ŁASKĘ NIEBA NASZEMU PRZYJACIELOWI KAMILOWI KUŻNIARZOWI, ORAZ DUSZOM CZYŚĆCOWYM. KAMIL TAK BARDZO CIEBIE MIŁOWAŁ MARYJO.
  PROSI ASIA Z PRZYJACIÓŁMI Z KRAKOWA.

 5. Wieslawa

  Maryjo, św Józefie, proszę o pomoc w podjęciu dobrej decyzji i jej realizacji, mam możliwość zmiany mieszkania, żyje w bardzo niestabilnych warunkach, proszę o światło Ducha Świętego w tej trudnej pod różnymi względami sytuacji, decyzje muszę podjąć szybko, nie chce znaleźć się na ulicy, jestem sama, Maryjo Ty nigdy mnie nie zostawiłaś bez odpowiedzi.

 6. Wieslawa

  Św o. Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o uzdrowienie chorego serca i oczu mojej mamy Danuty, o uzdrowienie relacji w domu.

 7. Katarzyna

  Proszę Cię Tuligłowska Pani pomóż mojemu mężowi się opamiętać, pomóż rozwiązać nasze problemy i ocal nasze małżeństwo.

 8. Michał

  W intencji Wnuka Michała o powrót do Boga i Rodziny

 9. Katarzyna i Irek

  Proszę Cie Matko Dobrej Nadziei wyproś nam łaskę potomstwa.

 10. Wiesia

  Przez Serce Maryi i św Józefa za wstawiennictwem św Jana Pawła II proszę o dobrą prace, godziwe wynagrodzenie i dar dyplomacji, Panie ulituj się nade mną i daj łaskę zmiany kontraktu ze śmieciowego na dobry i stabilny, nie można żyć w permanentnej niepewności i strachu.

1 ... 55 56 57 58 59

Wpisz intencję