Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 610
1 ... 57 58 59 60 61
 1. Agnieszka

  Matko Boża, błagam Cie o zdrowie duszy, ciała i umysłu dla syna. Proszę z całego serca o jego nawrócenie, o odbudowanie relacji. Kocham Cię Mateńko.

 2. Hubert

  O odbudowę relacji

 3. Piotr

  Matko Boża,
  błagamy Cię o łaskę zdrowia dla Stanisława i o wszystkie łaski potrzebne dla Anny

 4. Miecsysław

  Dzięki Ci Matko Boża za opiekę nad moją rodziną ,a szczególnie miej w opiece
  wnuki Igora i Filipka.

 5. Piotr

  Maryjo,
  błagamy Cię o łaskę zdrowia dla Stanisława.

 6. Wieslawa

  Sw Anno i Sw Joachimie, prosze Was o dobrego meza i dobre relacje z naszymi rodzinami i otoczeniem, jak kiedys opiekowaliscie sie Najswietsza Rodzina tak i teraz prosze zajmijcie sie moja, ufam ze mnie wysluchacie przez Wasza milosc do Maryi

 7. Bozena

   Prosze o modlitwe o udana operacje z raka piersi i uzdrowienie dla Jadwigi i Stanisława. Niech Pan wynagrodzi!

 8. Agnieszka

  Kochana Matenko dziękuję Ci za szczęśliwe rozwiązanie, dziękuję za wszystko co mam za otrzymane łaski. Proszę Cie o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo dla dzieci. Bóg zapłać

 9. Anna

  Najukochańsza Mateńko-Pani Tuligłowska uproś u Swego syna cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego męża. Błagam Cię mateczko.

 10. Anna

  O przemianę i nawrócenie męża.

1 ... 57 58 59 60 61

Wpisz intencję