Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 610
1 ... 58 59 60 61
 1. Małgorzata

  Niepokalana Matko Dobrej Nadziei, dziękuję za Twoją nieustanną opiekę i proszę o łaskę zdrowia dla Aliny, Małgorzaty, Krystyny i Henryka. Proszę także o zgodę i trzeźwość w rodzinie.

 2. Ania

  O Dobrego męża, Błogosławieństwo założenia rodziny i zdrowe dzieci

 3. Sługa

  Kochana Matko Boża,
  proszę Cię o Twoją opiekę nade mną i łaski w kolejnym roku życia. Uproś dla mnie łaskę zmiłowania Boga. Pojednaj mnie z Synem Swoim. Uczyń mnie Swoim dzieckiem i niewolnikiem.

 4. Boguslaw

  O łaskę zdrowia dla Żony i mądrość wyborów dla dorastającego Syna

 5. Piotr

  Maryjo,
  proszę o łaskę zdrowia dla osób, które wczoraj uległy wypadkowi oraz o łaskę zbawienia wiecznego dla osoby, która straciła życie

 6. Małgorzata

  Matko Boża Dobrej Nadziei, dziękuję za Twoją nieustanną opiekę i proszę Cię o uzdrowienie dla Aliny, Małgorzaty i Janiny oraz łaski potrzebne naszej rodzinie.

 7. Piotr

  Matko Boża,
  prosimy o łaski dla ciężko chorego Stefana

 8. maria

  Prosze o laske zdrowia

 9. Tomasz

  O łaskę znalezienia dobrej żony.

 10. Krzysztof

  w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski

1 ... 58 59 60 61

Wpisz intencję