Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 610
1 ... 59 60 61
 1. grzegorz

  MAMO DOBREJ NADZIEI UPROS NAM I CAŁEMU SWIATU ZBAWIENIE I POKOJ DZIEKUJE

 2. Małgorzata

  Jestem katechetką, niestety ten rok nie jest najlepszy ani zawodowo (mobbing) ani prywatnie. Wokoło mnie są osoby nie tylko chore na covid ale także na raka.

  Tata ma guza na tylniej ścianie języka, nowotwór złośliwy, nie do wycięcia, mama kilka dni temu złamała rękę, w dodatku tą którą się posługuje.
  Ja sama zaczynam odczuwać skutki długotrwałego stresu. Organizm zaczyna się buntować.
  muszę prosić o modlitwę, bo nie czuje już się na siłach. A tylko modlitwa może pomóc w mojej sytuacji.

  Małgorzata Wasilewska

 3. Agnieszka

  Proszę o sakrament małżeństwa dla Andrzeja i Agnieszki oraz o chrześcijańskiego męża dla Natalii. Także o zdrowie dla rodziców i potrzebne łaski dla Pawła i jego rodziny. Wspieraj mnie w pracy i daj nam życzliwych ludzi. Dziękuję za twoją obecność.

 4. Barbara

  Proszę o zdrowie Kazimierza i Stefanii. Matko Najświętsza Obdarz potrzebnymi łaskami.

 5. Bozena

  Ratuj Matko w bolesciach naszych. Prosimy o łaskę nawrocenia,uwolnienia od nalogu alkoholu dla Krzysztofa oraz pokoj serca i milosc w relacjach z Bogiem i najblizszymi

 6. Edyta i Darjusz

  Proszę o modlitwę za nasze malżeństwo, aby N. Maryja Matka pomogła nam odrodzić miłość i chroniła naszą rodzinę od wszelkiego zła. Bòg zapłać!

 7. Agnieszka

  Najukochańsza Mamusiu składam u Twych stóp wszystkie moje prośby, intencje i proszę o Twoją Pomoc i Wstawiennictwo u Dobrego Boga, nie godna jestem aby otrzymać łaski ale ufając Twej Pomocy i Wsparciu Powieżam wszystkie ważne w sercu noszone osoby, sprawy, sytuacje, relacje, marzenia, pragnienia Abyś Ty Dokonała Cudów w moim życiu i życiu bliskich mi osób, proszę o Miłość, zgodę, zdrowie, pełnienie Woli Bożej i pokój oraz to wszystko co Trzeba, Pani naszych losów, Ratuj nas i nie opuszczaj, abyśmy prowadzili dobre życie na Chwałę Bożą, majcc wszystko, proszę o uzupełnienie braków.

 8. Małgorzata

  Niepokalana Matko Dobrej Nadziei, dziękuję za Twoją nieustanną opiekę i proszę o łaskę zdrowia, zgodę i trzeźwość w rodzinie.

 9. Agnieszka

  Maryjo, proszę o sakrament małżeństwa dla Andrzeja i Agnieszki oraz o dobrego męża dla Natalii.

 10. Agnieszka

  Niepokalana Matko Dobrej Nadzieji proszę Cie o zdrowie duszy ciała i umysłu dla syna o jego nawrócenie na dobrą drogę oraz o łaski potrzebne naszej rodzinie. Bóg zapłać

1 ... 59 60 61

Wpisz intencję