Intencje

W Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei odprawiana jest w każdą środę oraz w pierwszą niedzielę miesiąca Nieustająca Nowenna. Podczas tego nabożeństwa, przez ręce Niepokalanej Matki składamy przed Bogiem nasze sprawy; intencje dnia codziennego. Także Twoją intencje, Drogi Pielgrzymie, pragniemy polecać wstawiennictwu Tej Najlepszej Matki. Napisz ją tu, a my odczytamy ją przed Jej Cudownym Tuligłowskim Obrazem. (1191)

Intencji: 646
1 ... 62 63 64 65
 1. Ryszard

  Matko najświętsza bardzo Ciebie proszę o cud wyproszenia mi laski rozwiązania mojego problemu z długami finansowymi , ale też proszę Cię o łaskę szybkiego unieważnienia zawarcia związku małżeńskiego mojego , oraz proszę Cię o rozeznanie mojego powołania Amen

 2. Agnieszka

  Maryjo, Matko Dobrej Nadziei, proszę o sakrament małżeństwa dla Andrzeja i Agnieszki oraz o chrześcijańskiego, dobrego męża dla Natalii.

 3. Maks

  Niepokalana Matko Boża Dobrej Nadziei proszę cię byś uwolniła mnie od grzechów nieczystych i daj mi łaskę abym godnie przyjął szkaplerz św Michała Archanioła

 4. Marek

  Niepokalana Matko Dobrej Nadziei bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia.

 5. S.

  Dziękuję za otrzymane łaski.
  Proszę o modlitwę za mojego sakramentalnego męża Andrzeja- aby przejrzał, wezwał Jezusa i u Niego znalazł rychłą i skuteczną pomoc dla swojej duszy i naszego małżeńskiego „jednego ciała”. Na mocy sakramentu małżeństwa proszę o wyzwolenie mojego męża Andrzeja i mnie z grzechów, uwolnienie, uzdrowienie i oczyszczenie oraz przyjęcie wszelkich potrzebnych łask dla naszego małżeństwa i rodziny. Proszę o zgodny z Wolą Bożą wyrok w sądzie metropolitalnym oraz o to, abyśmy ufnie i z mocą go przyjęli i zrealizowali.

 6. Teresa

  Proszę o dar wyjścia za mąż w tym roku, dobrą prace, dar potomstwa, wyjście z okultyzmu dla Łukasza i Zbigniewa.

 7. Maria

  Proszę o modlitwe o uzdrowienie z choroby nowotworowej …Bóg zapłac.

 8. ZbigniewP

  MOJA Rodzina ze strony Ojca stąd się wywodzi’ .ćwierć, wieku żyłem z wizerunkiem Matki Boskiej z Tuligłowy. Dziś proszę o łaskę Matkę Tuligłowska dla Żony Grażyny, by operacja w przyszłym tygodniu zakończyła się pomyślnie i szczęśliwie. Proszę…

 9. Anonim

  Niepokalana Matko Dobrej Nadziei dziękuję za Błogosławieństwo i opatrzność Bożą dla mojej Córki Sary na tegorocznej maturze.

 10. Marek

  Niepokalana Matko Dobrej Nadziei dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim Wstawiennictwem , proszę szybki powrót do zdrowia.

1 ... 62 63 64 65

Wpisz intencję