Intencje, godziny Nabożeństw.

18.02.2018 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.30 Godzinki O Męce Pańskiej

7.00 za śp. Genowefę i Feliksa Sokulskich i rodziców z obojga stron

10.30 za śp. Władysława,  Józefę Zając

15.00 Nieustająca Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei / Gorzkie Żale

16.00 za śp .Jana Buksa i  Jego rodziców

19.02.2018 Poniedziałek

7.00 za śp. Romana Piś od rodzin Maj Bała Potoczny Wojdyła

17.00 za śp. Emilię Ciuba od córki Ireny

20.02.2018 Wtorek

7.00 za śp. Ryszarda Furtak od rodziny z Przemyśla

16.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioł

17.00 za śp. Emilię Ciuba od wnuczki Beaty z rodziną

21.02.2018 Środa

7.00 za śp. Krystynę Zając od Jerzego Ciuba z rodziną

16.30 Nieustającą Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

17.00 za śp. Emilię Ciuba od wnuczki Ani z rodziną

22.02.2018 Czwartek

7.00 za śp. Kamila Kużniarz od rodziny Moniki i Jerzego Drąg

17.00 za śp. Emilię Ciuba od Arkadiusza i Pauliny z mamą

23.02.2018 Piątek

7.00 za śp. Ryszarda Furtak od rodziny Zając i Kamecki

17.00 Droga Krzyżowa

Za śp. Wandę Stachyra

24.02.2018 Sobota

7.00 za śp. Krystynę Zając od  Adriana Ciuba z rodziną

17.00 O Boże błogosławieństwo i łaski dla dziecka i rodziców

25.02.2018 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.30 Godzinki O Męce Pańskiej

7.00 w intencji Parafian

10.30 za śp. Helenę i Ludwika w 9 rocznicę śmierci

15.00 Godzina Miłosierdzia/  Gorzkie Żale

16.00 za śp. Edwarda i Helenę Łuc oraz Władysława i Helenę Wróbel

26.02.2018 Poniedziałek

7.00 za śp. Romana Piś od rodzin Karola Janduła,  Hadro i Wańkowicz

17.00 w intencji Bogu wiadomej

27.02.2018 Wtorek

7.00 za śp. Jana Czwakiel od rodzin Jerzego Buksa Stanisława Łaniusz Mariana Korytko Ryszarda Stysiał Mariana Zając

16.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioł

17.00 za śp. Krystynę Zając od koleżanek i kolegów z pracy siostry Renaty

28.02.2018 Środa

7.00 za śp. Ryszarda Furtak od pracowników Kopalni Gazu Ziemnego w Tuligłowach

16.30 Nieustającą Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

17.00 za śp. Jana i Monikę

01.03.2018 Czwartek

7.00 za śp. Krystynę Zając od rodziny Gwóźdż

17.00 za śp. Jana Czwakiel od Marii , Kazimierza i Witolda Raba Piotra i Teresy Przepaśniak

02.03.2018 Piątek

7.00 za śp. Kamila Kużniarz od rodziny Anny Augustyna Marty i Bronisław Stysiał

17.00 Droga Krzyżowa

Za śp Romana Piś od wnuków Witolda,  Jakuba i Krzysztofa

03.03.2018 Sobota

7.00 za śp. Ryszarda Furtak od pracowników Kopalni Gazu Ziemnego w Tuligłowach

17.00 za śp. Józefa,  Adama i rodziców z obojga stron i sąsiadów.

04.03.2018 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.30 Godzinki O Męce Pańskiej

7.00 W intencji Milenki i całej rodziny z okazji 1 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski za przyczyną Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

10.30 za śp. Stanisława Szuflita w 2 rocznicę śmierci

15.00 Gorzkie Żale

16.00 za śp. Leokadię i Andrzeja Łysik w 6 rocznicę śmierci

05.03.2018 Poniedziałek

7.00 za śp. Ryszarda Furtak od rodzin Katarzyny i Tomasza Napora Mariusza Dobczyńskiego Ewy i Bogdana Wojdyło

17.00 za śp. Emilię Ciuba od córki Marii z rodziną

06.03.2018 Wtorek

7.00 za śp. Romana Piś od  rodziny Nowaków

16.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioł

17.00 za śp. Ryszarda Furtak od krewnego Franciszka

07.03.2018 Środa

7.00 za śp.  Jana Czwakiel od Józefa Tymczyk i rodziny Nowotarskich

16.30 Nieustającą Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

17.00

08.03.2018 Czwartek

7.00 za śp. Krystynę Zając od koleżanek i kolegów z pracy Jerzego

17.00 za śp. Marka Mochoń

09.03.2018 Piątek

7.00 za śp. Romana Piś od rodziny Młynarskich

17.00 Droga Krzyżowa

za śp. Wincentego Mochoń

10.03.2018 Sobota

7.00 za śp. Emilię Ciuba od wnuczki Ewy z rodziną

17.00

11.03.2018 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.30 Godzinki O Męce Pańskiej

7.00 w intencji Parafii

10.30 za śp. Ks. Władysława Selwę

15.00 Gorzkie Żale

16.00 za śp. Franciszka Zając i Jego rodziców

12.03.2018 Poniedziałek

7.00

17.00 za śp. Ryszarda Furtak od rodzin Izabeli i Witolda Szuflita Doroty Mazurek Barbary Korytko Stanisława Blajer

13.03.2018 Wtorek

7.00 za śp. Jana Czwakiel od rodzin Furtak Niemczycki Kondrat i Raba

16.00 nabożeństwo do św. Michała Archanioł

17.00 za śp. Krystynę Zając od koleżanek i kolegów z pracy Jerzego

14.03.2018 Środa

7.00 za śp. Romana Piś od rodziny  Banasiów

16.30 Nieustającą Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

17.00 za śp. Michała Buksa w 7 rocznice śmierci oraz rodziców z obojga stron

15.03.2018 Czwartek

7.00 za śp. Ryszarda Furtak od rodzin Teresy i Piotra Przepaśniak,  Anety Łuc Agaty Zajchowskiej

17.00 za śp. Juliana Stysiał i jego rodziców

16.03.2018 Piątek

7.00 za śp. Krystynę Zając od koleżanek i kolegów z pracy Jerzego

17.00 Droga Krzyżowa

17.03.2018 Sobota

7.00 za śp. Emilię Ciuba od rodziny Tymczyk

17.00 za śp. Romana Piś od rodzin Buksa i Zając

18.03.2018 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.30 Godzinki O Męce Pańskiej

7.00 za śp. Kazimierę Łuc w 4 rocznicę śmierci

10.30 Z prośbą o zdrowie przez przyczynę Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

15.00 Nieustająca Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei / Gorzkie Żale

16.00 za śp. Jana Łuc

19.03.2018 Poniedziałek

7.00

17.00 za śp. Monikę Mochoń

20.03.2018 Wtorek

7.00 za śp. Jana Czwakiel od rodziny Mariana Kondrat i Marcińczak

16.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioł

17.00 za śp. Marię i Wojciecha Kowal

21.03.2018 Środa

7.00 za dusze w czyśćcu cierpiące

16.30 Nieustającą Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

17.00 za śp. Ryszarda Furtak od koleżanek z pracy Małgorzaty

22.03.2018 Czwartek

7.00 za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 za śp. Krystynę Zając od koleżanek i kolegów z pracy Jerzego

23.03.2018 Piątek

7.00 za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 Droga Krzyżowa

za śp. Mieczysława Stec w 10 rocznicę śmierci

24.03.2018 Sobota

7.00 za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

25.03.2018 6 NIEDZIELA PALMOWA

6.30 Godzinki O Męce Pańskiej

7.00 za śp. Teofila i Stefanię Zając

10.30 W 18 urodziny Kamili z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski za przyczyną Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

15.00 Nieustająca Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei / Gorzkie Żale

16.00 za śp Julię Buksa gregorianka 1

26.03.2018 Poniedziałek

7.00 za śp Julię Buksa greg 2

17.00

27.03.2018 Wtorek

7.00 za śp Julię Buksa greg 3

16.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioł

17.00 za śp. Romana Piś od rodzin  Alicji i Stanisława Kulas,  Alicji Karpiak , Jana Górka Janiny Przybyła , Wiesławy Łysik

28.03.2018 Środa

7.00 za śp. Julię Buksa greg 4

16.30 Nieustającą Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

17.00 za śp. Ryszarda Furtak od sąsiadów Gdyk

29.03.2018 Wielki Czwartek

7.00 za śp Julię Buksa greg 5

17.00 za śp. Krystynę Zając od rodziny Kaczmarek, Potoczny, Zakrzacki

30.03.2018 Wielki Piątek

Droga Krzyżowa

31.03.2018 Wielka  Sobota

19.00 za śp Julię Buksa greg 6

01.04.2018  NIEDZIELA WIELKANOCNA

6.00 w intencji Parafian i Gości

Za śp Julię Buksa greg 7

10.30 za śp. Janinę w 30 rocznicę śmierci

02.04.2018 Poniedziałek w Oktawie Wielkanocnej

7.00 za śp. Janinę Fetlińską

10.30 za śp. Stanisława Szuflita w 2 rocznicę śmierci

16.00 za śp Julię Buksa greg 8

03.04.2018 Wtorek w Oktawie Wielkanocnej

7.00 za śp Julię Buksa greg 9

16.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioł

18.00 za śp. Ludwika Ciuba w rocznicę śmierci

04.04.2018 Środa  w Oktawie Wielkanocnej

7.00 za śp Julię Buksa greg 10

16.30 Nieustającą Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

18.00 za śp. Władysława i Stanisławę Zając

05.04.2018 Czwartek w Oktawie Wielkanocnej

7.00 za śp Julię Buksa greg 11

18.00 za śp. Franciszkę i Błażeja Mazurek

06.04.2018 Piątek  w Oktawie Wielkanocnej

7.00 za śp. Michała i Stefanię Łojek

18.00 za śp Julię Buksa greg 12

07.04.2018 Sobota  w Oktawie Wielkanocnej

7.00

18.00 za śp Julię Buksa greg 13

08.04.2018 2 NIEDZIELA WIELKANOCY

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

6.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

7.00 za śp. Julię  Buksa greg 14

10.30 w intencji parafian

15.00 Godzina Miłosierdzia

16.00 za śp. Jana Janduła w 15 rocznicę śmierci

09.04.2018 Poniedziałek

7.00 za śp Julię Buksa greg 15

1800

10.04.2018 Wtorek

7.00 za śp Julię Buksa greg 16

17.00 nabożeństwo do św. Michała Archanioł

18.00

11.04.2018 Środa

7.00

17.30 Nieustającą Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

18.00 za śp Julię Buksa greg 17

12.04.2018 Czwartek

7.00

18.00 za śp Julię Buksa greg 18

13.04.2018 Piątek

7.00 za śp Julię Buksa greg 19

18.00 za dusze w czyśćcu cierpiące

14.04.2018 Sobota

7.00 za śp Julię Buksa greg 20

18.00 za dusze w czyśćcu cierpiące

15.04.2018 3 NIEDZIELA WIELKANOCY

6.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

7.00 za śp. Marię Jana Mieczysława Szpak, Zofię Kazimierza Wandę Janduła

10.30 za śp. Czesława Mazurek w 20 rocznicę śmierci

16.00 za śp. Julię Buksa greg 21

16.04.2018 Poniedziałek

7.00 za śp.  Julię Buksa greg 22

1800 za dusze w czyśćcu cierpiące

17.04.2018 Wtorek

7.00 za śp. Julię Buksa greg 23

17.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioł

18.00 za dusze w czyśćcu cierpiące

18.04.2018 Środa

7.00 za śp Julię Buksa greg 24

17.30 Nieustającą Nowenna do Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei

18.00

19.04.2018 Czwartek

7.00 za śp Julię Buksa greg 25

18.00

20.04.2018 Piątek

7.00 za śp Julię Buksa greg 26

18.00

21.04.2018 Sobota

7.00 za śp Julię Buksa greg 27

18.00

22.04.2018 4 NIEDZIELA WIELKANOCY

6.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

7.00

10.30

16.00 za śpza śp Julię Buksa greg 28