Pozdrowienia

Witajcie! Pozdrawiam wszystkich, którzy zaglądają na stronę naszego Sanktuarium.W tym miejscu możecie wypowiedzieć swoje wrażenia, przemyślenia. Zechciejcie podzielić się bogactwem swojej duszy, gdyż dobro dawane, pomnaża się. Niech bogactwo wiary i miłości, które w tym miejscu od wieków promieniują, przemienia Wasze serca i sprawi, że odkryjecie na nowo tę „Dobrą Nadzieję”, która wiedzie ku Światłości.

pozdrowień: 134
1 ... 12 13 14
 1. Joanna Wojdyło

  Bądź Pozdrowiona Pełna Łaski Maryjo Pani Tuligłowska Dobrej Nadziei. Bo mamy nadzieję że takich opiekunów, jakimi są księża Michaelici zawsze będziesz nam posyłała. Bo nadzieja to nie Matka głupich, głupi jest ten co tego nie rozumie. Za piękne nabożeństwo w dniu 02 lipca Bóg zapłać. Czciciele Królowej.

 2. Beata

  Pozdrawiam serdecznie ks. proboszcza Mariusza i życzę wiele łask na tej wspaniałej drodze posługi kapłańskiej. Pozdrawiam z Krakowa

 3. ZS w Gac

  Dziękujemy za możliwość udziału w Zjeździe Rodzin Szkół im. bł ks. B. Markiewicza w dn. 8.09.2016r.
  Zawierzamy nauczycieli, uczniów,rodziców Matce Dobrej Nadziei. Życzymy ks. Proboszczowi Mariuszowi zdrowia,wytrwałości i owocnej posługi kapłańskiej.
  Z wyrazami szacunku dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie ZS w Gaci.

  P.S.Jesteśmy pełni uznania, szacunku za profesjonalne zorganizowanie pięknego, niecodziennego święta. Dziękujemy za gościnność.

 4. Grupa Regionalna Michalczowa

  Radosnych Świąt Wielkanocnych.
  Pozdrowienia dla księży Michalitów opiekunów
  Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei,
  dla proboszcza ks. Stanisława i parafian
  od Grupy Regionalnej z Michalczowej.

1 ... 12 13 14

Wpisz pozdrowienie