Pozdrowienia

Witajcie! Pozdrawiam wszystkich, którzy zaglądają na stronę naszego Sanktuarium.W tym miejscu możecie wypowiedzieć swoje wrażenia, przemyślenia. Zechciejcie podzielić się bogactwem swojej duszy, gdyż dobro dawane, pomnaża się. Niech bogactwo wiary i miłości, które w tym miejscu od wieków promieniują, przemienia Wasze serca i sprawi, że odkryjecie na nowo tę „Dobrą Nadzieję”, która wiedzie ku Światłości.

pozdrowień: 134
1 2 3 ... 14
 1. ks. Jan, Stalowa Wola

  Przegladałem Waszą stronę, opracowana bardzo ciekawie. Maryja, która jest Opiekunką od ponad 600 lat niech wyprasza u Swego Syna opiekę i błogosławieństwo w dalszej pracy duszpasterskiej. Pozdrawiam wraz z rodziną Rzegockich.
  W Roku Różańca Świętego prosimy o modlitwy w naszych intecjach.

 2. Ewa

  Bardzo fajna strona. Miejscowość też mi sie podoba. Myślę, że już niedługo nawiedzę Tuligłowy. Pozdrowienia dla ks. Stanisława.

 3. Iwona, Katowice

  Skorzystałam z zaproszenia i zajrzałam na stronę (z tego miejsca kieruję słowa uznania w stronę jej twórców, życząc im jednocześnie nowych pomysłów i dużo zapału).Jest bardzo ciekawa, bogata i … wręcz zachęca do tego, aby odwiedzić Tuligłowy, co z pewnością uczynię. Korzystając z okazji przesyłam pozdrowienia dla ks. Stanisława oraz ks. Proboszcza
  Iwona.

 4. Redakcja "Naszego Słowa", Stalowa Wola

  Któż jak Bóg!
  Serdecznie pozdrawiamy parafian i kapłanów z Tuligłów, a szczególnie gorąco Ks. Proboszcza Józefa Grońskiego. Strona ciekawa, oby tak dalej. Niedługo się zjawimy, proszę nas oczekiwać. Z Panem Bogiem!

 5. Kl. Marek Madej CSMA, Niemcy/Buschhoven

  Dobra robota. Jestem mile zaskoczony i pełen podziwu dla pomysłodawców i twórców strony. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających te strona, gorące pozdrowienia kieruje w stronę Ks. Jozefa i Ks. Stanisława. Niech wszystkim Matka Boża towarzyszy każdego dnia. Szczęść Boże. Kl. Marek

 6. Ks. Krzysztof Poświata, Miejsce Piastowe

  Dołączam do wszystkich rozradowanych stroną o Sanktuarium w Tuligłowach. Niech rośnie cześć Maryi także przez internet! Pozdrawiam michaelitów z Tuligłów i wszystkich znajomych (zwłaszcza chłopaków z ostatnich rekolekcji powołaniowych ). Do pozdrowień dorzuca swój głos Wojtek Maj. Szczęść Boże!

 7. Darek

  Strona jest wspaniała. Pozdrowienia od Gimnazjum w Rokietnicy – od wszystkich!!

 8. Gosia

  Gratuluję !!! To naprawdę dobra strona ! Pozdrawiam.

 9. ks. Stanisław

  Szczęść Boże! Cieszę się bardzo, że powstała strona o naszym Sanktuarium. Maryja Króluje tutaj od 610 lat, do niej spieszy lud w swoich troskach i potrzebach. Ona, Maryja Niepokalana nigdy nie odrzuca, ale wysłuchuje. Mam nadzieję, że ta strona przyczyni się do rozszerzenia kultu naszej Matki i Królowej, przekona o prawdziwości Jej Cudownego Wizerunku, a szczególnie będzie miejscem dziękczynienia składanego Bogu.
  Dziękuje Natalii i Rafałowi, którzy natrudzili się przy jej powstawaniu. Dobrze jest móc liczyć na Przyjaciół. Wzywam dla Was orędownictwa Maryi.
  Wraz z Ks. Proboszczem życzymy wszystkim Parafianom, by Maryja Niepokalana miała Was zawsze w opiece, a Wy bądźcie Jej wiernymi Czcicielami.
  Chwalmy Pana przez Maryję. Któż jak Bóg.
  ks. Stanisław

 10. Rafał

  Ta strona jest świetna i myślę, że będzie jeszcze lepsza !!!!! Oglądajcie ją i podziwiajcie !!!! Ta miejscowość jest spoko, ja tam byłem i jest suuuuper, bo jest tam ktoś kto rozświetla wszystkim dusze !!!!

1 2 3 ... 14

Wpisz pozdrowienie