Pozdrowienia

Witajcie! Pozdrawiam wszystkich, którzy zaglądają na stronę naszego Sanktuarium.W tym miejscu możecie wypowiedzieć swoje wrażenia, przemyślenia. Zechciejcie podzielić się bogactwem swojej duszy, gdyż dobro dawane, pomnaża się. Niech bogactwo wiary i miłości, które w tym miejscu od wieków promieniują, przemienia Wasze serca i sprawi, że odkryjecie na nowo tę „Dobrą Nadzieję”, która wiedzie ku Światłości.

pozdrowień: 133
1 ... 9 10 11 12 13 14
 1. kamil, Kraków

  Pozdrawiam duszpasterzy i mieszkańców.

 2. Daniel Markiewicz, Częstochowa

  Pozdrowienia dla ks. Stanisława z Częstochowy. Życzę dalszych sukcesów w sprawowaniu posługi kapłańskiej oraz w obowiązkach kustosza Sanktuarium Maryjnego w Tuligłowach. Szczęść Boże!

 3. Buksina, Świętochłowice

  Jeździłam tam jak byłam małym dzieckiem a teraz oglądając te zdjęcia czuje jakby to było wczoraj :) wszystko pamiętam dokładnie. Proszę tak jak poprzednicy o więcej fotek:)pozdrawiam Tuligłowy.

 4. Piotrek, Castel Sant"Elia

  Jak to miło wracać do Tuligłow, nawet po przez te stronę, albo dzięki niej! NARAZIE.
  Z Bogiem i do zobaczenia w sierpniu!!!!.

 5. Uczniowie kl5, Tuligłowy

  Super stronka ale prosimy o więcej fotek.

 6. rodzinka

  Niedzielne popołudnie postanowiliśmy spędzić na „zwiedzaniu” okolicznych kościołów . Oprócz kościołów w okolicy Jarosławia dotarliśmy min. do Sanktuarium w Jodłówce i Tuligłowach . Mimo remontu można zobaczyć cudowny obraz i malowidła na ścianach , ale nie tylko o tym chciałam napisać. Jest to jedyny kościół w którym w niedziele są odprawiane inne nabożeństwa oprócz mszy. Inni księża powinni brać przykład z tej parafii .

 7. DZIEWCZYNY Z KLASY 1a, Rokietnica

  Pozdrawiamy Księdza Stanisława Słowińskiego, który wspaniale uczy nas religii. Prosimy o opiekę Matki Boskiej Tuligłowskiej.

 8. Dziewczyny z kl. 5, Tuligłowy

  Pozdrawiamy serdecznie scholę w której śpiewamy, księdza A.W. i S.S. także ministrantów i całą wieś.

 9. Ola i Agatka, Tuligłowy

  Wspaniała miejscowość i Sanktuarium. Super kapłani, schola i ministranci.

 10. Dagmara, Tuligłowy

  Szczęśliwego Nowego Roku, niech Pani Tuligłowska zerkająca z Cudownego Obrazu ma wszystkich w opiece, a szczególnie moją kochaną rodzinkę z Tuligłów i z Węgierki.

1 ... 9 10 11 12 13 14

Wpisz pozdrowienie