Pozdrowienia

Witajcie! Pozdrawiam wszystkich, którzy zaglądają na stronę naszego Sanktuarium.W tym miejscu możecie wypowiedzieć swoje wrażenia, przemyślenia. Zechciejcie podzielić się bogactwem swojej duszy, gdyż dobro dawane, pomnaża się. Niech bogactwo wiary i miłości, które w tym miejscu od wieków promieniują, przemienia Wasze serca i sprawi, że odkryjecie na nowo tę „Dobrą Nadzieję”, która wiedzie ku Światłości.

pozdrowień: 134
1 ... 10 11 12 13 14
 1. Ania -Tolkmicko

  Witam serdecznie i Pozdrawiam Księży pracujących w Sanktuarium w Tuligłowach.W latach dzieciństwa przyjeżdżałam na wakacje do babci w Woli Węgierskiej i nieraz babcia zabierała mnie do Sanktuarium w Tuligłowach. Moja Babcia robiła ręcznie piękne kwiaty, którymi stroiła Ołtarz. Ostatni raz byłam w 2010 r. Sanktuarium jest pięknie odremontowane. Mam nadzieję, że jeszcze tam zawitam. Przy okazji polecam obejrzeć nasz kościół w Tolkmicku. http://www.salezjanie-tolkmicko.pl Parafia Św.Jakuba Apostoła w Tolkmicku. Szczęść Boże.

 2. Anna Elbląg

  Witam serdecznie. Miałam okazję bycia w tym Sanktuarium. Moja Mama w tym sanktuarium przyjęła I Komunię Świętą. Bardzo interesująca strona. Pozdrawiam. Szczęść Boże.

 3. Beata

  Szczęść Boże! O tym Sanktuarium dowiedziałam się z miesięcznika Różaniec :) Zapraszam na mojego bloga Różańce i Koronki http://rozance-i-koronki.blog.onet.pl/

 4. Maria Glegoła

  Serdeczne pozdrowienia z Świebodzina z okazji poświęcenia największego w świecie pomnika Chrystusa Pana przesyłają Maria i Mieczysław Glegoła z Wrocławia

 5. Diac. Piotrek

  Ja zapraszam bardzo serdecznie na stronę naszego Sanktuarium Matki Bożej Skalnej w Castel Sant’Elia. http://www.mariaadrupes.it Z Bogiem!!!

 6. Pielgrzymi

  Spóznione życzenia Noworoczne; Błogosławionego Nowego Roku życzą pielgrzymi!!!

 7. Halina Bak Ciuba

  Pozdrawiam serdecznie z Rzymu! Wszystkich parafian i księży!Urodziłam się i wychowałam w Tuligłowach z czego jestem bardzo zadowolona! Szczęść Boże.

 8. Diac. Piotrek

  Gratuluję nowej strony!!! Pozdrawiam serdecznie Księży i Parafian!!! ciao ciao

 9. Sąsiedzi

  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, oraz błogosławieństwa od Bożej Dzieciny na Nowy Rok.

 10. Klaudia:), Rokietnica

  Pozdrawiam wszystkich:):)

1 ... 10 11 12 13 14

Wpisz pozdrowienie