Pozdrowienia

Witajcie! Pozdrawiam wszystkich, którzy zaglądają na stronę naszego Sanktuarium.W tym miejscu możecie wypowiedzieć swoje wrażenia, przemyślenia. Zechciejcie podzielić się bogactwem swojej duszy, gdyż dobro dawane, pomnaża się. Niech bogactwo wiary i miłości, które w tym miejscu od wieków promieniują, przemienia Wasze serca i sprawi, że odkryjecie na nowo tę „Dobrą Nadzieję”, która wiedzie ku Światłości.

pozdrowień: 134
1 2 3 4 ... 14
 1. ks. Z. Urbanik, Morón (Bs.As.) AR

  Witaj księże Józefie.
  Po jutrze twoje imieniny a u nas w Buenos Aires odpust w parafii,
  łączymy się poprzez modlitwę, i wszystkiego dobrego. Ks. Gino

 2. Rodzina Gronskich w Ameryce, Oak Lawn, USA

  Halo Wujek! Serdeczne pozdrowienia z Ameryki przesyła Iza z rodziną. Bardzo mi się podoba Wasza strona internetowa. Wysyłam Wam zdęcia z naszej podróży w Polsce. Pa.

 3. Adam Zając, Tuligłowy

  Strona bardzo mi się podoba. Pozdnawiam ks.Stanisława i ks. Józefa.

 4. Zofia i Andrzej Balawendrowie, Stalowa Wola

  Wspaniała strona. Odsłania nieznane nam do tej pory zakątki położone niedaleko naszych rodzinnych stron. Odsłania historię obrazu Pani Tuligłowskiej z 1393 roku. Szczęść Boże księdzu proboszczowi Józefowi i księdzu Stanisławowi w promocji Sanktuarium i tak pięknych okolic.

 5. ks. Stanisław Kuś

  Cieszę sie z tego, że jest taka wspaniała strona Sanktuarium. Życzę powodzenia w „uwolnieniu” Cudownego Obrazu Matki Bozej. Sercem jestem za tym.

 6. Mieczyslaw Zamroz, San Lorenzo - Paragwaj

  Jestem mile zaskoczony inicjatywa, twórczością i solidna praca trud jaki zadali sobie autorzy tego miejsca. Wraz z najlepszymi słowami uznania, także podziękowania. Dla tych którzy są daleko od ukochanego kraju, rodzinnych stron, jest to coś za co zapłacić nie można. Dzięki życzę Wam Bożego błogosławieństwa, wytrwałości i sił do aktualizowaniu tej strony. Z cała pewnością pokrzepi wiele serc.
  Specjalne pozdrowienia dla Księży pracujących w Tuligłowach. Niech Bóg Wam błogosławi we wszystkim.
  Mietek z Rodzina.
  San Lorenzo – Paragwaj

 7. ks. Z. Urbanik, Morón (Bs.As.) AR

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich a przede wszystkim ks. Proboszcza mego kolege z roku i święceń.Ks. Gino z Buenos Aires.

 8. Ks. Paweł

  Gratuluję! Bardzo sympatyczna stronka. Życze wielu łask Bożych duszpasterzom w Tuligłowach i twórcom strony.

 9. ks. Marian Balicki, Nisko

  Serdecznie pozdrawiam. Piękna stona, piekne Sanktuarium, bliskie mojemu sercu, rodzinne. Niech Najświętsza Matka czuwa i dalej prowadzi.

 10. x. Andrzej

  Gratuluję księżom i wykonawcom super strony. To naprawdę wiele wspaniałej pracy i efekt – „cacko”.

1 2 3 4 ... 14

Wpisz pozdrowienie